Szafy na wymiar Nowa Sól

Pojemność, ustawność i możliwość pełnego dostosowania do wnętrza – to tylko część z wielu zalet szaf pod zabudowę. W Nowej Soli szafy z drzwiami przesuwnymi wykonujemy z myślą o niewielkich, jak również szczególnie trudnych pomieszczeniach o nieregularnym planie czy z problematycznymi skosami. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług!

 

Emka Meble w Nowej Soli – szafy wnękowe i ich zalety

 

Szafy na wymiar stały się w ostatnich latach niezwykle popularnym elementem wyposażenia nowoczesnych domów oraz mieszkań. Nie bez powodu – umiejętnie zaprojektowane i solidnie wykonane szafy pod zabudowę, pozwalają na efektowne zagospodarowanie przestrzeni, trudnej niekiedy do zaaranżowania za pomocą tradycyjnych mebli wolnostojących. Dzięki temu, że zapewniają oszczędność cennego miejsca w pomieszczeniu, są doskonałą alternatywą dla mebli produkowanych seryjnie. Szafy z drzwiami przesuwnymi świetnie sprawdzą się zarówno podczas aranżowania praktycznego przedpokoju, sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego.

Szafy przesuwne gorzów wielkopolski

Dedykowane pod zabudowę w Nowej Soli

 

Możliwość dowolnej konfiguracji szaf na wymiar to ogromny ich atut. W Emka Meble w Nowej Soli, szafy z drzwiami przesuwnymi projektujemy zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami każdego klienta. Na podstawie wspólnych ustaleń, dobieramy nie tylko optymalne rozmiary szafy, ale również układ ich wnętrza. W zależności od sposobu użytkowania szafy pod zabudowę oraz miejsca, w którym będzie się znajdować, planujemy rozmieszczenie szuflad, półek, pantografów oraz koszy. Inaczej planujemy szafę wnękową do sypialni, w której potrzebne są zwłaszcza wieszaki, a inaczej szafę do przedpokoju, gdzie potrzeba głównie półek na buty.

 

Wysokiej jakości szafy przesuwne w Nowej Soli

 

Zamówienia na szafy z drzwiami przesuwnymi w Nowej Soli realizujemy od A do Z – od rzetelnego projektu  po fachowy montaż pod adresem wskazanym przez klienta. Kluczowym etapem prac nad szafą pod zabudowę jest produkcja, za którą odpowiedzialni są nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Mając do dyspozycji bogaty wybór jakości materiałów, w tym systemy jezdne sprawdzonych producentów oraz nowoczesne zaplecze technologiczne, sprawnie i solidnie realizują nawet najbardziej wymagające zlecenia. Na swoim koncie mamy dziesiątki wykonanych szaf wnękowych, które przez wiele lat zachwycają swoją funkcjonalnością i estetyką wykonania.

 

Planujesz zakup szafy wnękowej w Nowej Soli? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon meblowy przy ul. Piłsudskiego 63. Do dyspozycji klientów jesteśmy codziennie od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00.