Odliczamy do majówki. Rabaty do -60% tylko do 5 maja.
Menu
+48724244909 esklep@emkameble.pl PL / zł
Język
Waluta
Logowanie / Rejestracja

Sposoby płatności

Wybierz sposób płatności, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy. W naszym internetowym salonie meblowym udostępniamy rozmaite formy płatności, które dopasujesz do swoich preferencji.

 

Płatność on-line - Przelewy 24

Za swoje zamówienie możesz zapłacić szybkim przelewem online, który realizujemy za pośrednictwem płatności Przelewy 24. Wystarczy, że wybierzesz swój bank i zalogujesz się do niego. Wszystkie dane niezbędne do przelewu zostaną przypisane automatycznie i od razu połączymy Twoją płatność z konkretnym zamówieniem. Tym samym natychmiastowo przekażemy je do realizacji.

 

blik

Płatność on-line - Blik

W naszym internetowym salonie meblowym możesz skorzystać również z szybkiej i bezpiecznej formy płatności jaką jest BLIK. W przypadku płatności BLIKIEM do jej zrealizowana niezbędny będzie jedynie Twój telefon z aplikacją bankową. Płatności BLIK realizujemy za pomocą płatności Przelewy 24.

 

Płatność on-line - Karta płatnicza

Opłacenie zamówienia za pomocą karty płatniczej to szybka, wygodna i przede wszystkim bezpieczna forma płatności. Honorujemy karty Mastercard oraz Visa. Ty opłacasz swoje zamówienie, a my od razu przekazujemy je do realizacji. Płatności kartą płatniczą realizujemy za pomocą płatności e-service.

 

Przelew Tradycyjny

Po złożeniu zamówienia otrzymasz na swój adres e-mail wszystkie niezbędne informacje - sumę zamówienia do zapłaty, dane do przelewu oraz numer naszego konta. Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Dane do przelewu, które będą Ci potrzebne:

Emka Meble Sp. z o. o. Sp. komandytowa

Ul. Wyzwolenia 10

96-200 Rawa Mazowiecka

Numer konta:

54 1090 1535 0000 0001 5351 0869

 

Tanie raty

Jeśli chcesz rozłożyć swoje zakupy na raty, skorzystaj z tanich rat z niskim oprocentowaniem. W czasie wyboru płatności, pojawią się dostępne banki, z oferty których możesz skorzystać. Wybierz bank i podążaj za wskazówkami, które otrzymasz. Jeśli chcesz sprawdzić wysokość raty przed złożeniem wniosku, zrobisz to klikając w przycisk “Oblicz ratę” w swoim koszyku na etapie wyboru płatności.

Płatność za pobraniem

Udostępniamy również możliwość płatności za pobraniem. Za otrzymane zamówienie możesz zapłacić u kuriera: kartą płatniczą VISA oraz Mastercard, Blikiem lub gotówką. Uwaga: Wybranie płatności za pobraniem wiąże się z dodatkową opłatą wysokości 25 zł doliczaną do wartości Twojego zamówienia.

Opublikowano: