MOCNE STRONY WYPOCZYNKU

 Mocne strony wypoczynku wg WAJNERT   :

  • Funkcjonalność. Na przykład odpowiednia wysokość oparcia, która daje wygodne podparcie całym plecom oraz ruchome zagłówki, które pozwalają wygodnie ułożyć głowę.
  • Modułowa budowa. Modułowe meble pozwalają na dowolne zestawianie poszczególnych brył aż do uzyskania zestawu idealnie zaspokajającego nasze potrzeby oraz dopasowanego do przestrzeni, w której ma on się znaleźć. Idealny wypoczynek pozwala na poukładanie go po swojemu, nie tylko ze względu na rozmiar ale również wybór nóg czy boków.
  • Wygodne i komfortowe siedziska. Siedziska powinny być na tyle głębokie, by podpierać udo na całej długości i sięgać aż do kolana. Komplety wypoczynkowe WAJNERT, oprócz wyżej wspomnianych cech, posiadają dodatkowo wysuwane siedziska. Ta funkcjonalność w meblach WAJNERT przypadnie do gustu tym, którzy potrzebują do wypoczynku wyjątkowo dużej powierzchni do siedzenia, a już na pewno osobom wysokim.
  • Funkcje dodatkowe. Wiele mebli WAJNERT zostało wyposażonych w praktyczne schowki i półki na gazetę, ładowarkę do telefonu lub książkę, a także i w panel audio, dzięki któremu można posłuchać muzyki z telefonu na głośnikach nie ruszając się sofy.
  • Materiały obiciowe. Firma WAJNERT MEBLE np. wykorzystuje przy produkcji mebli tkaniny łatwoczyszczące i hydrofobowe, wytrzymałe na ścieranie, a do tego miękkie i miłe w dotyku.

W okresie od od 1 lipca 2019 do 16 sierpnia 2019, trwa kampania promocyjna mebli MOCCA, HAMPTON, BELIZE  pod hasłem „Letnie MOCNE STRONY WYPOCZYNKU!”- 10% taniej . Promocja  dotyczy tych modeli wykonanych w tkaninie SOFIA

Tkanina SOFIA łączy w sobie nowoczesność i klasykę . Przyjemna w dotyku , przepuszczająca powietrze , odporna na mechacenie, w bogatej gamie kolorystycznej.  Cechuje ją wysoka trwałość i odporność na codzienne użytkowanie , wykonana w technologii EASY CLEANING  , która umożliwia usuwanie plam przy użyciu niewielkiej ilości wody.

ZOBACZ ULOTKĘ BELIZE 

ZOBACZ ULOTKĘ MOCCA