MOCNE STRONY WYPOCZYNKU

 

Poszukując  sofy , narożnika czy też kompletu wypoczynkowego, który będzie miał same mocne strony warto przejrzeć ofertę firmy WAJNERT MEBLE dostępną w naszych salonach . Dlaczego ?

Jeśli chcemy mieć komplet stworzony właśnie dla nas najlepiej postawić na ich modułową budowę. Modułowe meble pozwalają na dowolne zestawianie poszczególnych brył aż do uzyskania zestawu idealnie zaspokajającego nasze potrzeby oraz dopasowanego do przestrzeni, w której ma on się znaleźć. Idealny wypoczynek pozwala na poukładanie go po swojemu, nie tylko ze względu na rozmiar ale również wybór nóg czy boków.  Do tej grupy wypoczynków z oferty WAJNERT MEBLE należą takie kolekcje jak m.in.: KELLY , BARCELONA , EGO czy LIFE .

Kolejną ważna cecha to wygodne i komfortowe siedziska  , są  na tyle głębokie, by podpierać udo na całej długości i sięgać aż do kolana  a  dodatkowo są wysuwane . Ta funkcjonalność przypadnie do gustu tym, którzy potrzebują do wypoczynku wyjątkowo dużej powierzchni do siedzenia, a już na pewno osobom wysokim.  Z kolei odpowiednia  wysokość oparcia  daje wygodne podparcie całym plecom a ruchome zagłówki pozwalają wygodnie ułożyć głowę.

Dobrze pomyślana funkcja spania pozwala się wygodnie wyspać nawet dwóm osobom a mechanizm rozkładania działa lekko i sprawnie, co będzie miało znaczący wpływ na bezawaryjność mechanizmu. Jak funkcja spania to i pojemnik – właściwie już obowiązkowy element mebla rozkładanego. Może służyć nie tylko jako schowek na pościel, ale również jako dodatkowe miejsce na domowe rzeczy.

Meble wypoczynkowe Wajnert często są zaopatrzone w funkcje dodatkowe:  praktyczne schowki i półki na gazetę, ładowarkę do telefonu lub książkę, a także  panel audio, dzięki któremu można posłuchać muzyki z telefonu na głośnikach nie ruszając się z sofy – doskonały przykład to kolekcja  CAPITOL . 

Nie wolno zapomnieć i należy zwrócić uwagę w jakie materiały obiciowe takie wypoczynki są „ubrane”. Firma WAJNERT MEBLE np. wykorzystuje przy produkcji mebli tkaniny łatwoczyszczące , plamoodporne  i hydrofobowe, wytrzymałe na ścieranie, a do tego miękkie i miłe w dotyku.

Niezależnie od sposobu użytkowania mebla i wielkości pomieszczenia, do którego jest przeznaczony, można mieć pewność, że w ofercie firmy WAJNERT MEBLE każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie.

Do 31 grudnia 2017  obowiązują specjalne, promocyjne ceny w wybranych kolorach tkanin na modele : BARCELONA, BELIZE, BRAVO, CAPITOL, DAVOS, EGO, HAMPTON, KELLY, LIFE, MODO, OLAND, PRESTO, SIBU, SPACE, TABOO, WING prezentowane poniżej na zdjęciach wg wymienionej kolejności.